Nighthold Guldan Defeated

Gul’dan Mythic defeated


Dňa 1.5.2017 o 23:39 sme ukončili progress The Nightholdu zdolaním finálneho bossa Gul’dana a v rámci realmu Drak’Thul a Burning Blade sme sa umiestnili na 3. mieste, za guildami Exposed a Stones. Vo svetovom rebríčku sme tak obsadili 310. miesto. Takéto umiestnenie bolo ešte pred otvorením raidu nemysliteľným, no vzhľadom na uplynulé udalosti na konci contentu možno i takéto umiestnenie považovať za veľký úspech.

Čo sa vlastne udialo, že sa guilda takmer rozpadla? V krátkosti sa dá povedať, že väčšia časť core raiderov sa guildu rozhodla opustiť ešte pred ukončením progressu. Následne sa vyformovala nová Embody, pozostávajúca z členov guíld Embody, Deep Thunder a Lords von Dante. Tak sa vlastne začal reprogress niektorých bossov úplne od začiatku, vrátane Star Augura, Grand Magistrix Elisande a Gul’dana. Preto sa i takéto umiestneni považuje v rámci našich možností za veľký úspech.

 

Kill mythic

 

Zostava pri kille:

Evenstar, Waresa, Zaknaffein, Jencekgg, Hrtana, Swordart, Máthez, Stino, Fëhír, Kömejnän, Kazzlik, Ademar, Klóuzek, Deirdre, Eligrounding, Wookie, Minokk, Skajik, Rägnir, Yuffia

 

Na záver  treba povedať, že guilda sa už pripravuje na nastávajúci content Tomb of Sargeras, ktorého otvorenie je naplánované na 21.6.2017. Týmto sa uzatvára kapitola The Nighthold a želáme všetkým ostatným guildám veľa šťastia pri progresse.