Embody TombofSargeras

Embody vs Tomb of Sargeras progression


Heroic 9/9
Mythic 9/9
  • Goroth
  • Demonic Inquisition
  • Harjatan
  • Sisters of the Moon
  • Mistress Sassz’ine
  • Desolate Host
  • Maiden of Vigilance
  • Fallen Avatar
  • Kil’jaeden

Progress detailne

Finálny boss tohoto contentu – Kil’Jaeden bol pre nás poslednou výzvou pred spustením nového raidu. Mesiac trvajúci progress priniesol ovocie v podobe killu, hoci po nerfe, avšak Cutting Edge: Kil’Jaeden sa nám získať podarilo v stanovenom limite.

Progress Fallen Avatara bol už náročnejším sústom. Po neustálom precvičovaní si Fáze 1 a 2 sa nám ho napokon podarilo zdolať 13.9.2017

Už zdolaných bossov sme tentokrát prefarmili pomerne rýchlo a konečne sme sa mohli naplno venovať Maiden of Vigilance. Tú sa nám napokon podarilo zdolať presne na 100 pokusov.

Ako už býva zvykom, raid sme začali klasicky v stredu o 19:30, bez problémov sme preleteli farmu a pred nami stál doposiaľ nami nezdolaný “kameň úrazu” – Mistress Shassz’ine. Podarilo sa nám ju napokon zdolať v pondelok. Skúsili sme i zopár pullov na Maiden of Vigilance a tým sme tento týždeň i ukončili.

Farma ubehla pomerne rýchlo. A na nás znovu čakala Mistress Sassz’ine. Mali sme niekoľko veľmi pekných pullov, kedy sa životy tohoto bossa blížili k nule, no chýbalo nám trochu viac šťastia.

Po malom zaváhaní na Sisters of the Moon sme sa presunuli na Desolate Hosta. Boss nám napokon po niekoľkých neúspešných pokusoch odovzdal svoj loot a my sme sa tak mohli presunúť na Mistress Sassz’ine. Tento boss je prvou poriadnou výzvou v tomto raide, čomu nasvedčoval i počet guíld, ktoré ho dokázali v prvých 2-3 týždňoch pokoriť.

Po zdolaní prvých troch bossov sme sa vrhli na progress Sisters of the Moon. Napokon to všetko klaplo a boss bol porazený. Na Desolate Hosta priestoru veľa nezostalo, v náš neprospech zahral tentokrát letný čas a s ním spojené časy výletov a dovoleniek.

Prvý MYTHIC týždeň sme začali rovno Mythickou obtiažnosťou. V pláne bolo poraziť prvých troch bossov: Gorotha, Harjatana a Demonic Inquisition, čo sa nám i podarilo hneď v prvý deň ako sme i plánovali. Nasledovali HEROIC a NORMAL splity pre dogearovanie chýbajúcich itemov. Ale ako to už býva, nie na všetkých sa usmialo šťastie a nám zostáva iba dúfať v drop nasledujúci týždeň. Po splitoch sme sa rozhodli progressovať bossa Sisters of the Moon, ktorého sa nám v prvý týždeň otvorenia MYTHIC obtiažnosti nepodarilo zdolať.

Počas heroického týždňa guilda sme absolvovali 2 NORMAL a HEROIC splity raidu Tomb of Sargeras. Dôvodom tohoto kroku bolo nagearovanie main characterov potrebnými “setovkami”, trinketmi, relicmi a zvyšnými časťami equipu pre nasledujúci progress MYTHIC obtiažnosti. Splity dopadli podľa plánu, horší bol však drop itemov, ktoré bude potrebné niekoľkým členom v nasledujúcom týždni dofarmiť.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *