About


Guilda Embody vznikla na přelomu datadisků Mists of Pandaria a Warlords of Draenor s myšlenkou dokázat něco, co se v prostředí Čech a Slovenska ještě nikdy dříve nepodařilo. Ačkoliv se o nápadu zrození hardcore raidovací guildy světové úrovně mluvilo již mnohem dříve, datuje se její oficiální vznik na 6. 7. 2014.

Záměrem našeho projektu však bylo mnohem více, než se umisťovat na nejvyšších možných příčkách na světovém žebříčku, mimo jiné například oživení pomalu, ale jistě upadající WoW scény u nás, podpoření raidingu na všech úrovních a pozitivní propagace herního odvětví obecně.

Všech našich cílů se pomalu daří dosahovat menšími i většími úspěchy, či množstvím unikátních herních zážitků, které se snažíme zpracovávat pro naše fanoušky, a samozřejmě i pro fanoušky hry World of Warcraft obecně. V minulosti jste nás při několika z těchto příležitostí mohli sledovat, jmenovitě:

Live stream z herny District Prague v roce 2014 – Embody vs Ladies First.

Live stream z herny ReLoad v roce 2015 – Embody vs Deep Thunder.

Ovšem nelze vynechat ani naše herní úspěchy, kterými se můžeme pyšnit od začátku expanze Warlords of Draenor:

wowprogress
embodyhood

Naší prioritou je zprostředkovávat kvalitní obsah z pohledu první osoby, proto u našich článků, reportů, guid, videií či streamů můžete zaznamenat osobní přístup vycházející ze zkušeností našich redaktorů a raiderů.

Z dlouhodobého hlediska máme v plánu expandovat i do prostředí dalších her, a to jak z informativního hlediska, tak samozřejmě i herního, přičemž v obojím bude naším hlavním cílem dosahovat přinejmenším stejných standardů, jako aktuálně ve World of Warcraft.

Vzhledem k tomu, že naše aktivita je momentálně možná jen díky financím, času a snaze malého týmu lidí, můžete nás i vy – v případě zájmu – podpořit příspěvkem na účet PayPal nebo využitím některé ze služeb v nabídce a v neposlední řadě se stát našimi Patrony.